slevove.org
Domů Obchody Zásilkovna Sleva

Zásilkovna Slevové Kupóny Květen 2022

Níže najdete nejnovější Zásilkovna Slevové a Kupóny

V slevove.org, můžete najít nejlepší Zásilkovna produkty s levnou cenou s Zásilkovna slevové kódy a kupóny. Sbíráme Zásilkovna slevové kupóny každý den, abychom se ujistili, že nikdy nezmeškáte dobrou šanci získat úžasné slevy pokaždé, když si koupíte v zasilkovna.cz.

  • Kupóny
  • Slevy

FAQ for Zásilkovna

Jak mi dodá zboží Zásilkovna?

Zásilkovna je nejjednodušší, nejrychlejší a nejlevnější způsob doručení mezi jednotlivci. Zásilku stačí zadat do mobilní aplikace a odnést na výdejní místo, v ČR mají více než 5000 výdejních míst. Neexistují žádné dodací listy, formuláře ani štítky a nejsou potřeba žádné tiskárny. Odeslání zásilky nezabere více než jednu minutu. Na výdejním místě stačí zadat heslo v aplikaci a předat zboží.

Zásilkovna nabízí stahování aplikací?

Zásilkovna vyžaduje, aby si tak zákazníci stáhli aplikaci. Jsou kurýrní společností, takže spousta věcí se vyřizuje přímo po telefonu. Zásilku můžete zadat online prostřednictvím mobilní aplikace na pár kliknutí. Budou moci obdržet vaše informace a na podacím místě vytisknou štítek. Můžete jej ovládat přímo v telefonu a stáhnout si jej zdarma.

Jaké platební metody přijímá Zásilkovna?

Na dobírce na předávacím místě zaplatíte 19 Kč a na adrese 23 Kč. Zásilkovna maximální akceptovaná platba na dobírku je 5 000 Kč. Můžete také platit online přímo na svém mobilním telefonu, když posíláte kurýra a tak většina značek kreditních karet je přijatelná. A také přijímají Apple Pay a Google Pay.

O Zásilkovna

Zásilkovna je ryze česká logistická společnost založená v roce 2010 za účelem poskytování komfortu při přepravě zboží zákazníkům v elektronických obchodech. Jejich krédem zásilkového obchodu je vyzvednutí zásilek rychle a jednoduše, bez front. Toho je dosaženo hustou sítí distribučních míst, kterých je v ČR již více než 5000 a každý měsíc budou otevřeny desítky distribučních míst. Zásilky zaslané prostřednictvím poštovních schránek si můžete vyzvednout i v samoobslužných doručovacích boxech nebo na výdejních místech robotů. Tato značka proto určuje trend logistiky v České republice a pomáhá pozvednout e-commerce na vyšší úroveň.

Hodnotit
3.0 / 633 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!