slevove.org
Domů Obchody Tipa Eu Sleva

Tipa Eu Slevové Kupóny Květen 2022

Níže najdete nejnovější Tipa Eu Slevové a Kupóny

Vítejte v slevove.org pro aktuální Tipa Eu slevové kódy. Pomůžeme vám uložit vaši objednávku na tipa.eu s našimi nejlepšími Tipa Eu slevovými kupóny. Proč platit plnou cenu, když je velká změna získat Tipa Eu slevy?

  • Kupóny
  • Slevové Kódy
  • Slevy

FAQ for Tipa Eu

Tipa Eu nabízí dopravu zdarma?

Tipa Eu u ​​objednávek, které si u nich objednáte před 11:00 pondělí až čtvrtek, se pokusí odeslat následující den. Páteční a víkendové objednávky doručují většinou v úterý. Při objednávce nad 1 499 Kč bude doprava hrazena jimi, to se však netýká velkoodběratelů. S doručováním jim pomáhá Česká pošta a zásilková služba, dopravci GLS Express a DPD.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Tipa Eu?

Tipa Eu získejte slevy pro zákazníky, kteří se přihlásí k odběru e-mailu. Vše co musíte udělat a je zadat svůj e-mail do pole níže a přihlásit se k odběru newsletteru. Ihned vám pošlou kupón v hodnotě 100 korun. Tento kupón můžete uplatnit při objednávce nad 1500 Kč. A také můžete získat nejnovější zprávy z obchodu.

Jaké platební metody přijímá Tipa Eu?

Tipa Eu nabízí tři různé platební metody. Přijímají dobírku a za službu si účtují dalších 30 korun. Můžete také platit v hotovosti při vyzvednutí objednávky přímo v jejich kamenné prodejně a bude vám také účtován poplatek za službu ve výši 30 korun. Podobně se můžete rozhodnout platit online a k platbě online můžete použít většinu známých značek kreditních karet.

Jaké propagační akce má Tipa Eu?

Tipa EuV současné době existují dva typy událostí. První je přímo zlevnit své produkty, můžete získat různé slevy cca 15%-50%. Mají balíčky jak na baterie, tak na měniče. A druhou výhodou je, že přímá doprava zdarma vyžaduje pouze nákup jedné položky. Mají exkluzivní sekci, kde máte dopravu zdarma pouze na jeden nákup.

O Tipa Eu

Tipa Eu je odborník na elektroniku a domácnost a vše co s tím souvisí. Prodejem domácích potřeb a elektroniky se zabývají přes tři desetiletí. A k dispozici jsou jak maloobchody, tak velkoobchody. Specializují se na prodej bílé techniky, potřeb pro dům a zahradu, energetických produktů jako jsou baterie a akumulátory, nářadí pro kutily a řemeslníky a různých komponentů. Začínali na začátku 90 let jako malá opravna elektroniky. Kromě služeb se firma postupně začala věnovat i komerční činnosti. Ta se nakonec prosadila a dnes tvoří hlavní činnost firmy.

Hodnotit
4.3 / 680 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!