slevove.org
Domů Obchody Svojtka Sleva

Svojtka Slevové Kupóny Květen 2022

Níže najdete nejnovější Svojtka Slevové a Kupóny

V slevove.org, můžete najít nejlepší Svojtka produkty s levnou cenou s Svojtka slevové kódy a kupóny. Sbíráme Svojtka slevové kupóny každý den, abychom se ujistili, že nikdy nezmeškáte dobrou šanci získat úžasné slevy pokaždé, když si koupíte v svojtka.cz.

  • Kupóny
  • Slevové Kódy
  • Slevy

FAQ for Svojtka

Svojtka nabízí dopravu zdarma?

Svojtka doprava zdarma je zákazníkům poskytována vždy a pro automatické využití této slevy vám stačí jednorázová objednávka na 1500 korun. Jejich objednávky s dopravou zdarma vám budou doručeny pouze v reálném čase prostřednictvím České pošty a zahrnují i ​​Slovensko. U objednávek, které nepřesahují 1500 Kč, je nutné účtovat poštovné dle váhy vašeho balíku.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Svojtka?

V Svojtka vydavateli se stále dějí nějaké nové věci. Nechte jim svůj email a oni vás budou informovat o knižních novinkách a speciálních akcích, které byste si neměli tak nechat ujít. A navíc získáte slevový kód pro získání 10% slevy. To je velmi nákladově efektivní a nebudou vás obtěžovat každý den.

Jaké platební metody přijímá Svojtka?

Svojtka přijímá dobírku a účtuje si další poplatek za službu ve výši 30 korun. K platbě online můžete využít i online platební karty MasterCard a další platební karty. Přijímají také Apple Pay. Nejčastěji používaný je zde bankovní převod, poskytují deset různých bankovních účtů, které si můžete vybrat a tak převést předem.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Svojtka?

Svojtka věrní zákazníci stojí za nákup za nižší ceny. Takže vám moc děkují, že jste si koupili jejich knihy, a když se k nim vrátíte na nákupy, budou vám ještě vděčnější a umožní vám zapojit se do členského programu. Od okamžiku, kdy celková částka přesáhne 5 000 Kč, automaticky získáte slevu 5 % na všechny další objednávky.

O Svojtka

Svojtka vydává knihy pro předškoláky, poskytuje širokou škálu obrazových popisků a verzi slavného průvodce Lonely Planet pro dospělé v oblasti tzv. Literatury faktu. Na českém knižním trhu působí od roku 1990, s mírnou obměnou však od roku 2005 vydávají i knihy na Slovensku. Dostali knihy od světově uznávaných nakladatelství. Pro předškoláky a děti školního věku připravili mnoho encyklopedií s odklápěcími okénky, jejichž prostřednictvím mohou poznávat mnoho oborů a oborů. Hlavními tématy jsou zvířata a dinosauři a vesmír a stroj a lidské tělo.

Hodnotit
3.2 / 409 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!