slevove.org
Domů Obchody StockX Promo Kód

StockX Promo Kód➤ 6Sleva Květen 2022

Níže najdete nejnovější StockX Slevové a Kupóny

U StockX si můžete být jisti, že vždy najdete dobré Slevový Kupon. Výprodej StockX vám dává možnost ušetřit až 60% na vašich položkách. Kromě toho můžete získat další StockX Promo Kód, které najdete zde na slevove.org.

  • Kupóny
  • Slevy

FAQ for StockX

Jak mi dodá zboží StockX?

StockX se snaží dokončit všechny objednávky do 7–12 pracovních dnů, s výjimkou víkendů a taky svátků, ale většina jejich objednávek bude dokončena rychleji. Dodací lhůta závisí na tom, jak rychle jim prodejce zašle zboží k ověření identity. Jakmile váš produkt úspěšně projde procesem ověření, obdržíte tak informace o sledování vašeho nákupu.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů StockX?

StockX poskytuje registrační aktivity pro každého a můžete také dostávat nejnovější zprávy o jejich teniskách a doporučeních produktů, které vás zajímají. Prostřednictvím jejich uvítací nabídky máte možnost získat některé hlavní výhry za 1 dolar. Jejich tenisky a tak oblečení mají často aktivity za 1 dolar slosování a zúčastnit se můžete opakovaně.

StockX nabízí stahování aplikací?

StockX poskytuje speciální aplikaci a web, které jsou úplně stejné pro zákazníky, kteří na nich mohou nakupovat. Jejich aplikace obsahuje veškeré oblečení, boty a doplňky v jejich obchodě, díky čemuž je tak pro zákazníky nakupování pohodlnější. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout přímo z aplikací Google a taky Apple. Poté si můžete vybrat své oblíbené oblečení a tenisky přímo v telefonu a zadat objednávku.

Jaké platební metody přijímá StockX?

StockX přijímá platbu na dobírku a platbu předem. Vaši platbu přijmou po obdržení zboží a po obdržení zaplatíte dopravci v hotovosti a způsob platby je omezen na objednávky zákazníků v ČR. Z tohoto účtu tedy můžete provést i klasický bankovní převod nebo poštovní poukázkou na tento účet. Nebo platba prostřednictvím PayU a bankovní platba prostřednictvím služby elektronického převodu PayU SA.

O StockX

StockX má svůj vlastní kulturní trh. Jejich posláním je poskytovat přístup k nejžádanějším předmětům na světě tím nejchytřejším způsobem. Nakupujte a prodávejte nejoblíbenější sportovní obuv a oblečení a elektroniku, sběratelské předměty a sběratelské karty a doplňky. Každá položka, kterou prodávají a prochází vlastním vícestupňovým ověřovacím procesem a je prováděna s jejich odborným ověřovacím týmem. Jejich trh v reálném čase funguje jako akciový trh – umožňuje vám nakupovat a prodávat nejžádanější komodity za skutečné tržní ceny.​​ Miliony zákazníků vám usnadňují ochranu těžko dostupných a taky vyhledávaných položek.

Hodnotit
4.1 / 481 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!