slevove.org
Domů Obchody Porcelánový Svět Sleva

Porcelánový Svět Slevové Kupóny Květen 2022

Níže najdete nejnovější Porcelánový Svět Slevové a Kupóny

Využijte aktuální Porcelánový Svět slevové kódy a kupóny, aby byl Váš nákup co nejvýhodnější. Vyzkoušejte skvělý zákaznický servis na porcelanovysvet.cz a ušetřete se slevovými kódy. Vaše přání, naše ruce.

  • Kupóny
  • Slevové Kódy
  • Slevy

FAQ for Porcelánový Svět

Porcelánový Svět nabízí dopravu zdarma?

Porcelánový Svět poskytuje dopravu zdarma a na dopravu zdarma potřebujete pouze vaši objednávku nad 4 000 Kč. Pokud nakoupíte nad 4000 Kč a zaplatí za vás dopravu. Nemusíte tedy platit žádné další poplatky. Jejich doprava zdarma se vztahuje na přepravu prostřednictvím DPD nebo DPD Pickup. Pokud si zboží vyzvednete sami, nebude vám samozřejmě účtováno poštovné.

Jaké platební metody přijímá Porcelánový Svět?

Porcelánový Svět v porcelain world můžete platit kreditní kartou online, bankovním převodem nebo rychlými platebními pokyny od určených bank. Dobírku lze použít na hotovost a kreditní karty DPD Express a České pošty. Platit můžete také online prostřednictvím karet Master Card, Master Card a VISAelektron. Přijímají také bankovní převody na účet porcelain world a následně zboží expedují.

Porcelánový Svět má dárkovou kartu?

Chcete někoho obdarovat krásným a hodnotným dárkem v podobě českého porcelánu a skla nebo nádobí, ale nejste si jisti, zda uspokojíte vkus obdarovaného? Kupte si dárkový poukaz a nechte výběr na obdarovaném. Spokojenost s dárkovou kartou Porcelánový Svět je zaručena. Vybírat můžete z voucherů v rozmezí od 500 Kč do 10 000 Kč. Všechny hodnoty kupónů naleznete zde.

Jaké propagační akce má Porcelánový Svět?

Porcelán Porcelánový Svět má speciální slevovou oblast a talíře, misky a šálky uvnitř jsou zlevněné. Najdete zde téměř kompletní české křišťálové sklenice. Mají profesionální dětský porcelán s více než nádhernými vzory. Jejich akční ceny se pohybují od 5 % do 20 %, jejich výrobky nejsou nijak vysoké, jsou velmi retro a mají exkluzivní české prvky.

O Porcelánový Svět

Porcelánový Svět je český prodejce českých a slovenských výrobků. Věří, že kvalitní český porcelán a sklo má v jejich zemi trvalou hodnotu a dlouhou tradici. Nejen proto, že tuzemské porcelánky a sklárny vytvořily pracovní místa v mnoha oblastech jejich země, ale také proto, že je to součástí jejich kultury a potřebují se o to starat, aby zde vzkvétaly. Často říká, že takové krásné a tradiční věci už není snadné koupit, ale přesto každý den tvrdě pracují, přidávají produkty, vytvářejí vlastní fotografie a snaží se vylepšovat. Věří, že kvalitní české výrobky mají v rodině stále své místo a budou i nadále zdobit nejeden zdejší stůl.

Hodnotit
3.4 / 563 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!