slevove.org
Domů Obchody Picasee Sleva

Picasee Slevové Kupóny Leden 2022

Níže najdete nejnovější Picasee Slevové a Kupóny

Hledáte aktuální Picasee slevové kupóny? Pak jste na správném místě. V slevove.org, můžete najít nejlepší Picasee slevové kódy, které mohou být použity pro vaše puchase v picasee.cz. Nakupujte s Picasee a uložte s slevove.org.

  • Kupóny
  • Slevy

FAQ for Picasee

Picasee nabízí dopravu zdarma?

Picasee je pro zákazníky zdarma a zdarma pouze pro zákazníky, kteří nakoupí nad 800 korun. Balík odešlete na libovolnou adresu v ČR následující pracovní den po podání zásilky. V den doručení obdržíte upozornění SMS a email. Pokud nepřesáhne 800 SEK, budete muset zaplatit 89 SEK za poštovné. Doručí pro vás prostřednictvím ppl a GLS.

Jaké platební metody přijímá Picasee?

Picasee přijímá od zákazníků dobírku a je spojen servisní poplatek ve výši 40 SEK. Přijímají také online platbu víz kreditní kartou a platba bude přijata okamžitě. Přijímají také Apple Pay a Google Pay bez dalších poplatků. Platbu můžete dokonce odložit do 14 dnů. Bankovní převod je také dobrá volba a cesta do Fio banky trvá 1-2 pracovní dny.

Jaké propagační akce má Picasee?

Picasee Kromě přímých slev a cenových úlev zahrnuje jeho propagační činnost nákup pouzder na mobilní telefony a poskytování ochranných fólií. Nově mají část pouzdra na mobil s touto činností a je to přímo vyznačeno na produktu. Poté, co si vyberete správné pouzdro na mobil, přibalí k objednávce zdarma kvalitní tvrzenou ochrannou fólii na mobil.

O Picasee

Picasee je společnost z České republiky, která prodává tak příslušenství pro mobilní telefony. Módním příslušenstvím, které poskytují k mobilním telefonům s luxusním designem, jsou pouzdra na mobilní telefony a také ochranné fólie na mobilní telefony, které chrání mobilní telefony před každodenním poškozením. Nejznámější na jejich prodejně je, že si své produkty můžete upravit podle vlastních fotek. Jejich obaly na mobily jich mají nejen tisíce různých typů, ale také obaly na mobily, které si můžete sami upravit nahráním fotek. To může být velmi smysluplné jako jedinečný dárek pro ostatní.

Hodnotit
4.0 / 590 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!