slevove.org
Domů Obchody Pandora Sleva

Pandora Slevové Kupóny Leden 2022

Níže najdete nejnovější Pandora Slevové a Kupóny

Hledáte aktuální Pandora slevové kupóny? Pak jste na správném místě. V slevove.org, můžete najít nejlepší Pandora slevové kódy, které mohou být použity pro vaše puchase v pandora.net. Nakupujte s Pandora a uložte s slevove.org.

  • Kupóny
  • Slevy

FAQ for Pandora

Pandora nabízí dopravu zdarma?

Pandora nabízí dopravu zdarma pro objednávky zákazníků, které splňují tak standardní kritéria. Jejich podmínkou je, že vaše jednorázová částka objednávky přesáhne 65 amerických dolarů. Obvykle se očekává doručení jejich šperků do 2-4 pracovních dnů. Jejich objednávky jsou expedovány od pondělí do pátku, kromě svátků. Pokud jste této částky nedosáhli, budete si muset zaplatit poštovné sami.

Pandora nabízí studentské slevy?

Pandora nabízí 10% slevu oprávněným studentům prostřednictvím Student Beans a ID.me. Své studentské údaje je potřeba zaregistrovat předem a poté si můžete ihned vytvořit svůj dokonalý tvar šperku za příznivější cenu. Jejich studentské slevy nejsou jednorázové, ale platí dlouhodobě a lze je uplatnit na všechny šperky. Při pokladně stačí ukázat svůj průkaz totožnosti.

Jaké propagační akce má Pandora?

Pandora má slevy na šperky a náhrdelníky a náušnice a náramky. Kupte si tři kusy jejich šperků a můžete si užít 15% slevu a styl není nijak omezen. Pro získání této slevy si můžete vybrat libovolné tři položky. Mohou vám také poskytnout šperky různých stylů a barev, abyste si je mohli koupit tak za nižší cenu.

Pandora má dárkovou kartu?

Pandora poskytuje služby dárkových karet a má dvě možnosti: fyzické dárkové karty a elektronické dárkové karty. Jejich dárkové karty mají cenu 25 USD, 50 USD a 75 USD a 100 USD, 250 USD a 500 USD. Vaše fyzická dárková karta obvykle dorazí do 2–4 pracovních dnů. A e-dárková karta bude zaslána na váš e-mail co nejdříve po provedení platby.

O Pandora

Pandora je světově proslulá značka šperků. Navrhují a vyrábí a prodávají ručně vyráběné a moderní šperky z vysoce kvalitních materiálů za dostupné ceny. Jejich šperky se prodávají ve více než 100 zemích na šesti kontinentech prostřednictvím přibližně 7 800 prodejních míst, včetně více než 2 400 konceptů. Jejich společnost byla založena v roce 1982 a sídlí v Kodani v Dánsku. Mají dobrou pozici v cenově dostupném luxusním segmentu trhu s jemnými šperky a nabízejí moderní a vysoce kvalitní ručně vyráběné hotové výrobky.

Hodnotit
4.4 / 694 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!