slevove.org
Domů Obchody MrakyHraček Sleva

MrakyHraček Slevové Kupóny Květen 2022

Níže najdete nejnovější MrakyHraček Slevové a Kupóny

Kdykoliv se chystáte na nákup v slevove.org, najděte platné MrakyHraček slevové kupóny na slevove.org jako první. Všechny tyto kupóny jsou publikovány po ověření, takže je můžete přímo vykoupit za velké úspory.

  • Kupóny
  • Slevy
  • Doprava Zdarma

FAQ for MrakyHraček

MrakyHraček nabízí dopravu zdarma?

MrakyHraček poskytuje dopravu zdarma, pokud vaše objednávka dosáhne 3000 Kč. Doručují vám v reálném čase prostřednictvím ppl a České pošty a Zásilkovny Express. Pokud je částka vaší objednávky nižší než 3000 Kč, musíte zaplatit poštovné 79-189 Kč. Mohou zaslat produkty i na Slovensko. Zboží si můžete vyzvednout osobně v jejich provozovně v ČR. Zboží si můžete tak vyzvednout osobně v jejich provozovně v ČR.

Jaké platební metody přijímá MrakyHraček?

MrakyHraček také přijímá tři nejběžnější jednoduché platební metody. Přijímají na dobírku a jsou omezeny na území ČR a tak účtují si příplatek za službu 40 korun. Můžete také provést bankovní převod předem na jejich určený bankovní účet. Zároveň můžete také zajít tak do jejich kanceláře zaplatit v hotovosti nebo použít kartu.

Jaké propagační akce má MrakyHraček?

MrakyHraček věděl, že dětské hračky by neměly být příliš drahé, a tak snížil ceny mnoha produktů, aby zákazníkům poskytoval hračky s vyšší nákladovou efektivitou. Jejich slevy na hračky se pohybují od 10 % do 40 % a každý týden přibývají nové slevové hračky. Mohou vám také poskytnout více kvalitních a levných dětských hraček.

O MrakyHraček

MrakyHraček je společnost, která prodává dětské hračky z České republiky. Mají inventář více než 180 000 hraček. Jejich hračky mohou narušit stereotyp s lesní rodinkou a umožnit dětem ponořit se do světa kvalitních hraček a prozkoumat samy sebe. Mají nejen hračky do auta a technické hračky, které mají rádi chlapci, ale také plyšové hračky a skládačky, které mají rádi dívky a také hračky, které jsou vhodné pro společné hraní celé rodiny, jako jsou společenské a vzdělávací hračky. Nechávají děti vesele si hrát ve světě kvalitních hraček.

Hodnotit
3.7 / 279 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!