slevove.org
Domů Obchody Modivo Slevový Kód

Modivo Slevový Kód➤ 60%Kupón Leden 2022

Níže najdete nejnovější Modivo Slevové a Kupóny

K dispozici je obrovské množství dalších Modivo Slevový Kód a Modivo Sleva k nákupu některých položek od Modivo.60%-Česká republika.

  • Kupóny
  • Slevové Kódy
  • Slevy

FAQ for Modivo

Modivo nabízí dopravu zdarma?

Modivo používá pouze ověřené bezpečné platební metody včetně PayU a PayPal a platby kartou a můžete použít nejoblíbenější platební metody na trhu. Pokud pro vás online nákup nevyhovuje, můžete zaplatit na dobírku a zaplatit v hotovosti nebo platební kartou při převzetí zboží. K platbám můžete použít většinu známých značek kreditních karet.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Modivo?

Modivo může dostávat novinky a slevy pro zákazníky, kteří se přihlásí k odběru newsletteru. Musíte si vybrat a zda chcete znát informace o pánském oblečení nebo dámském oblečení, a tak poté vám budou odpovídat a odesílat relevantní zprávy podle vašich požadavků. A navíc můžete získat slevu 15 % na první nákup.

Modivo nabízí stahování aplikací?

Modivo poskytuje samostatnou aplikaci pro zákazníky, kteří na ní mohou nakupovat. Jejich aplikace obsahuje veškeré oblečení a doplňky v jejich obchodě, díky čemuž je nakupování pro zákazníky pohodlnější a časově úspornější. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout přímo z aplikací Google a Apple a z obchodu Huawei. Poté si můžete vybrat tak své oblíbené oblečení přímo v telefonu a zadat objednávku.

Jaké platební metody přijímá Modivo?

Pohodlí vašeho nákupu je pro ně velmi důležité. To je důvod, proč vám poskytují řadu známých a ověřených platebních metod. Modivo poskytuje platby elektronickou peněženkou Visa Checkout a Masterpass, Google Pay a Apple Pay. Poskytují také online platební systém PayU a platební bránu pro uživatele PayPal. Platit můžete i přímo na dobírku přepravci.

O Modivo

Modivo se zrodili díky jejich vášni pro krásu a módu. Speciálně pro vás připravili různé špičkové oděvní značky inspirované módními trendy a potřebami zákazníků. Polští spotřebitelé jim důvěřují již 20 let a poskytují služby na 14 evropských trzích a zaměřují se na neustálý vývoj a proto věří, že jejich počet poroste. Efektivní logistická a tak platební řešení, stejně jako podpora jejich důvěryhodných partnerů, zajišťují prodej vysoce kvalitní značkové módy. Připravili širokou škálu portfolií prémiových značek na základě nejnovějších trendů a poznatků v módním průmyslu.

Hodnotit
3.3 / 403 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!