slevove.org
Domů Obchody Mobilfox Sleva

Mobilfox Slevové Kupóny Květen 2022

Níže najdete nejnovější Mobilfox Slevové a Kupóny

Vítejte v slevove.org pro aktuální Mobilfox slevové kódy. Pomůžeme vám uložit vaši objednávku na mobilfox.cz s našimi nejlepšími Mobilfox slevovými kupóny. Proč platit plnou cenu, když je velká změna získat Mobilfox slevy?

  • Kupóny
  • Slevy

FAQ for Mobilfox

Mobilfox nabízí dopravu zdarma?

Mobilfox poskytuje možnosti dopravy zdarma pro každého zákazníka. K zaslání zdarma bez dopravy vám stačí jednorázová objednávka nad 1200 Kč. Stačí si objednat produkty do této částky a oni vám objednávku automaticky odešlou bez placení dopravy. Zboží je obvykle doručeno do pěti pracovních dnů. Jsou doručovány ppl express a Českou poštou.

Jaké platební metody přijímá Mobilfox?

Mobilfox přijímá objednávky na dobírku nebo platbu předem. Při platbě na dobírku můžete zaplatit hotově přímo kurýrovi při předání nebo také kartou a doplatit servisní poplatky. Pokud platíte bankovním převodem, můžete platit přes SimplePay, PayPal nebo známé značky a brány kreditních karet Braintree. Požadují, aby zákazníci provedli bankovní převod předem, aby mohli dodat zboží.

Mobilfox má záruční servis?

Mobilfox poskytuje záruku výměny monitoru Pro-Care zákazníkům, kteří si zakoupí Pro-Shock a Pro-Shield současně. Po obdržení objednávky nasaďte na telefon ochranné sklo a kryt. Zaregistrujte svůj telefon pomocí balíčku Pro-Care, abyste měli záruku 1 rok a v případě poškození displeje vám jej zdarma vymění. Pokud je vše v pořádku a vaše záruka byla akceptována a pošlou k vám kurýra, který si telefon vyzvedne.

Hodnotit
4.9 / 93 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!