slevove.org
Domů Obchody Meatfly Sleva

Meatfly Slevové Kupóny Květen 2022

Níže najdete nejnovější Meatfly Slevové a Kupóny

Využijte aktuální Meatfly slevové kódy a kupóny, aby byl Váš nákup co nejvýhodnější. Vyzkoušejte skvělý zákaznický servis na meatfly.cz a ušetřete se slevovými kódy. Vaše přání, naše ruce.

  • Kupóny
  • Slevy
  • Doprava Zdarma

FAQ for Meatfly

Meatfly Poskytují přepravní službu zdarma?

Meatfly poskytuje dopravu zdarma a dpd express poskytuje zdarma pro objednávky s jednorázovou spotřebou nad 1500 korun. Z technických důvodů si však nemohou zboží vyzvednout na prodejně. Poskytují také bezplatné přepravní služby pro zákazníky na Slovensku, stačí utratit více než 2199 korun. Jejich dodací lhůta je do 5 pracovních dnů po zaregistrování vaší objednávky.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Meatfly?

Meatfly nabízí slevy zákazníkům, kteří chtějí svou společnost poznat před ostatními. Pro zákazníky, kteří se přihlásili k odběru e-mailů a budou co nejdříve dostávat slevy a novinky. Můžete také přímo získat informace o akcích a dalších speciálních nabídkách a můžete s nimi také komunikovat a dostávat upozornění prostřednictvím e-mailu. Jejich sleva je 5 %.

Jaké platební metody přijímá Meatfly?

Meatfly nejběžnější způsob platby je tak platba na dobírku. Navrhují, abyste si předem připravili požadovanou částku v hotovosti, což urychlí dodací lhůtu zboží. Můžete také platit přes svůj účet na jejich účet v České republice a z důvodu bankovního převodu může zadání vašeho účtu trvat 1-3 pracovní dny. K platbě můžete využít i mobilní platební metody jako MasterCard a VISA a paypal.

Jaké propagační akce má Meatfly?

Meatfly zlevněné produkty jsou umístěny ve speciální oblasti, kde si zákazníci mohou vybrat. Nejvíce se snížila cena jejich školních tašek, která se snížila o více než 40 %. Jejich speciální školní tašky se dodávají v různých barvách a stylech a vhodné pro teenagery, chlapce a dívky všech věkových kategorií. A školních brašen v oblasti propagace není mnoho.

O Meatfly

Meatfly kreativní tým společnosti je jedinečná skupina lidí, kteří jsou v práci úspěšní. Jsou to 100% české značky a nemají žádné zahraniční investory ani žádná americká designová studia. Jejich věci se staly v jejich zemi, v České republice a v jejich myslích a srdcích. Jejich výrobky jsou vyráběny po celém světě včetně České republiky. Veškeré oblečení vyrábí sama, aby jeho materiály byly pohodlné a kvalitní. Chtějí, abyste nosili jejich trička a bundy nebo šli s přáteli na túru s batohem. Jejich kostýmy vás nezklamou.

Hodnotit
4.2 / 212 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!