slevove.org
Domů Obchody Massimo Dutti Sleva

Massimo Dutti Slevové Kupóny Květen 2022

Níže najdete nejnovější Massimo Dutti Slevové a Kupóny

Vítejte v slevove.org pro aktuální Massimo Dutti slevové kódy. Pomůžeme vám uložit vaši objednávku na massimodutti.com s našimi nejlepšími Massimo Dutti slevovými kupóny. Proč platit plnou cenu, když je velká změna získat Massimo Dutti slevy?

  • Kupóny
  • Slevy

FAQ for Massimo Dutti

Jaká je Massimo Dutti doručovací služba?

Massimo Dutti dodací lhůta závisí na způsobu dopravy zvoleném zákazníkem. Vaše vyzvednutí obvykle trvá 2-5 pracovních dnů a stojí 2,95 eur. Standardní expresní dodací lhůta je 2-3 pracovní dny a je vyžadováno poštovné 3,95 eur. Nakonec, pokud si zboží zajdete do jejich prodejny vyzvednout sami, je to zdarma. Buďte prosím trpěliví a vyčkejte na profesionální doručení.

Massimo Dutti nabízí stahování aplikací?

Massimo Dutti má APP, která se přizpůsobí lidem na celém světě a poskytuje ji zákazníkům zdarma. Můžete si jej stáhnout online přímo z obchodu Google Store a Apple Store a používat jej přímo ve svém telefonu a tabletu. A naskenujte čárový kód v APP a okamžitě najdete produkt, který se vám líbí.

Jaké platební metody přijímá Massimo Dutti?

Massimo Dutti přijímané způsoby platby zahrnují Ideal a MasterCard, stejně jako kreditní karty třetích stran a platební software, jako je Klana a PayPal a taky Visa a American Express. Online platba a rychlé doručení. Údaje o kartě, které poskytnete a jsou šifrovány pomocí SSL. Můžete také použít dárkové karty k platbě přímo v jejich prodejně.

Massimo Dutti má dárkovou kartu?

Nyní můžete dárky nakupovat snadněji. Můžete si vybrat fyzickou dárkovou kartu nebo elektronickou kartu. Massimo Dutti minimální částka nákupu dárkové karty je 20 eur a maximální částka je 500 eur. Částku můžete určit libovolně a kartu lze použít tolikrát a kolikrát je potřeba, dokud není celá částka vyčerpána. Jejich dárkové certifikáty jsou jedním ze skvělých způsobů, jak obdarovat.

O Massimo Dutti

Massimo Dutti je obchod s oblečením s vlastním unikátním konceptem značky z České republiky. Jejich zakladatelka si zakládá na vlastní kreativitě a její způsob oblékání je městský a moderní, jednoduchý a elegantní a módní. Nepodléhá přísným módním regulacím a pyšní se stylem vlastní značky. Jejich značka zahrnuje různé akční série nejen na textil a bavlněné látky, ale také na doplňky a parfémy. Vytvořili společný styl a nové nápady na módní trendy a styly, barvy a látky každé série. Věří, že kvalita a nezávislý design jsou nejdůležitějšími hodnotami a poskytují možnost personalizace pánských obleků.

Hodnotit
3.3 / 570 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!