slevove.org
Domů Obchody Marks & Spencer Sleva

Marks & Spencer Slevové Kupóny Květen 2022

Níže najdete nejnovější Marks & Spencer Slevové a Kupóny

Využijte aktuální Marks & Spencer slevové kódy a kupóny, aby byl Váš nákup co nejvýhodnější. Vyzkoušejte skvělý zákaznický servis na global.marksandspencer.com a ušetřete se slevovými kódy. Vaše přání, naše ruce.

  • Kupóny
  • Slevové Kódy
  • Slevy

FAQ for Marks & Spencer

Marks & Spencer nabízí dopravu zdarma?

Marks & Spencer poskytuje dopravu zdarma do České republiky. Jejich výjimka je, že vaše jednorázová částka objednávky dosáhne 1500 korun a nemusíte platit poštovné na pokladně. Jejich obecná dodací lhůta je 8-10 pracovních dnů. Pokud je částka vaší objednávky nižší než 1500 korun, je třeba při platbě uhradit poštovné ve výši 149 Kč.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Marks & Spencer?

Marks & Spencer nabízí slevy všem zákazníkům, kteří se aktivně přihlásí k odběru e-mailu. Po úspěšné registraci emailu můžete využít slevu 10% na první objednávku. A lze jej použít přímo v první objednávce bez omezení množství. A také vám do vaší e-mailové schránky zašlou různé konkrétní informace a tak aktivity související s produktem.

Jaké platební metody přijímá Marks & Spencer?

Marks & Spencer je internetový obchod, a proto přijímá pouze platby online. Přijímají všechny hlavní kreditní a debetní karty jako jsou Visa a Mastercard a American Express a TrustPay a Paypal na zařízeních iOS. Pokud použijete platební nebo kreditní kartu, platba bude tak autorizována po odeslání objednávky. Neodečtou peníze z vaší karty, dokud nebude tak vaše objednávka připravena k odeslání.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Marks & Spencer?

Členové Marks & Spencer mají tak mnoho nabídek. Poté co se stanete tak členem, každá koruna, kterou si objednáte a nasbírá jeden bod a můžete jej vyměnit za kupóny a další zboží. A když oslavíte narozeniny, získáte v ten den obrovskou slevu 25 % a navíc při první registraci získáte uvítací slevu 20 %. Mají exkluzivní členské propagační akce, aby vás informovali co nejdříve.

O Marks & Spencer

Marks & Spencer je britský maloobchodník se sídlem v Londýně a v současnosti má přibližně 760 poboček ve více než 30 zemích po celém světě. Jsou jedním z nejreprezentativnějších obchodních řetězců ve Spojeném království, v březnu 2007 mají ve Spojeném království 520 poboček a jsou také největším maloobchodním prodejcem oděvů ve Spojeném království. Velkou část tvoří také prodej potravin. Většina poboček se zabývá především prodejem oblečení a potravin, začaly prodávat i domácí potřeby, například lůžkoviny, ale stále dominují předchozí dvě. Snadno zde tak mohou nakupovat i čeští zákazníci.

Hodnotit
4.1 / 164 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!