slevove.org
Domů Obchody Manufaktura Sleva

Manufaktura Slevové Kupóny Leden 2022

Níže najdete nejnovější Manufaktura Slevové a Kupóny

Využijte aktuální Manufaktura slevové kódy a kupóny, aby byl Váš nákup co nejvýhodnější. Vyzkoušejte skvělý zákaznický servis na manufaktura.cz a ušetřete se slevovými kódy. Vaše přání, naše ruce.

  • Kupóny
  • Slevy
  • Doprava Zdarma

FAQ for Manufaktura

Manufaktura nabízí dopravu zdarma?

Manufaktura zboží, které jste si objednali a je skladem a obvykle jej odešle následující pracovní den po datu objednávky. Upozorňujeme však, že z důvodu přetížení operátorů se tato doba může aktuálně prodloužit o jeden nebo dva dny. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Při objednávce nad 1200 Kč získáte jejich dopravu zdarma prostřednictvím České pošty, přepravce DPD v ČR nebo zásilkové služby.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Manufaktura?

Manufaktura hovořil o tom, že dá každému příležitost přihlásit se k odběru pošty. A po dokončení registrace obdržíte e-mailem poukaz na krém zdarma. Přímo rozdají 30 bodů. A k tomu máte limitovanou edici výživného krému na ruce, praktické balení 30 ml a baleno v kabelce. Dárek obdržíte po předložení voucheru s částkou nákupu nad 99 Kč.

Jaké platební metody přijímá Manufaktura?

Manufaktura přijímá platbu na dobírku, nejběžnější způsob platby v ČR. Česká pošta a DPD účtují poštovné 40 Kč za dobírku. Platit můžete předem převodem peněz na jejich bankovní účet. Přijímají také platby kreditní kartou prostřednictvím GP WEBPAY a to je rychlá platební metoda. Platit můžete i hotově nebo platební kartou při osobním odběru zboží na vybraných prodejnách.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Manufaktura?

Manufaktura Od roku 1991 je továrna věrná tradici, přírodě, lokalitě a mimořádné péči o vztah se zaměstnanci a zákazníky. Proto byl spuštěn plán členství a byl přijat bodový systém. Za každých utracených 25 korun můžete nasbírat 1 bod a poté můžete body využít k uplatnění dárkových odměn a dárkových kuponů. Slevu vám zašlou ve formě osobního kódu na email.

O Manufaktura

Manufaktura kosmetika inspirovaná českou tradicí a přírodou je plná ruční práce a příběhů. Jejich značka pro ně symbolizuje opravdovou poctivost a originalitu, srdečný vztah a radost z práce. Jsou 100% českou společností založenou v roce 1991. Jejich společnost úspěšně funguje již více než 29 let, a to díky vášni tvůrců a poctivé kvalitě a úctě k tradicím, na které jsou hrdí. Jejich kosmetika je inspirována jejich přírodou a tradicemi. Vytvářejí produkty založené na jejich principech, za použití výhradně přírodních surovin z České republiky ve vysoké kvalitě a tradiční kvalitě, všechny mají originální design a respektují životní prostředí.

Hodnotit
4.7 / 305 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!