slevove.org
Domů Obchody Luxor Sleva

Luxor Slevové Kupóny Leden 2022

Níže najdete nejnovější Luxor Slevové a Kupóny

Využijte aktuální Luxor slevové kódy a kupóny, aby byl Váš nákup co nejvýhodnější. Vyzkoušejte skvělý zákaznický servis na luxor.cz a ušetřete se slevovými kódy. Vaše přání, naše ruce.

  • Kupóny
  • Slevy

FAQ for Luxor

Luxor nabízí dopravu zdarma?

Pokud má vaše objednávka hodnotu 999 Kč a více, můžete se těšit na dopravu zdarma. Luxor bude odesílat pouze kompletní objednávky. Pokud objednávka obsahuje více produktů, může dojít ke zpoždění kvůli dostupnosti produktu a následnému dokončení objednávky. Zasílají se i na Slovensko, ale zatím pouze prostřednictvím České pošty. Obvykle zasílají následující pracovní den po obdržení objednávky.

Jaké platební metody přijímá Luxor?

Poté, Luxor co přijme platbu kartou online a dokončí objednávku, budete přesměrováni na platební bránu, která přijímá platby kartami MasterCard a Visa. Přijímají také online bankovní převody a tak můžete snadno přejít na své online bankovnictví. Platba na dobírku je také možná a je třeba zaplatit další servisní poplatek 30 SEK.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Luxor?

Členové Luxor mohou sbírat body a ušetřit při každém nákupu. Za každých utracených 6 Kč získáte 1 bod. 1 bod se rovná slevě 0,2 Kč Tato členská aktivita platí pro všechna jejich knihkupectví. Za každých nasbíraných 250 bodů můžete získat slevu 50 Kč a za každých 1 000 nasbíraných bodů slevu 200 Kč.

Jaké propagační akce má Luxor?

Mnoho Luxor produktů je zlevněno nejen na knihy. Lístky do divadla prodávají za poloviční cenu. Jejich knihy mají také až 50% slevu na váš výběr. Z jejich rozsáhlého katalogu si můžete vybrat produkty s odpovídajícími cenami. K dispozici je také 20% sleva na jejich vstupenky do kina. Jejich speciální slevy si zaslouží vaši okamžitou pozornost.

O Luxor

Luxor není jen síť knihkupectví s regály plnými knih, ale také místem, kde si odpočinete od každodenního shonu a vychutnáte si lahodnou kávu nebo pár stránek dobrých knih! Společnost Luxor byla založena v roce 2001 a v současné době poskytuje knihy ve 37 knihkupectvích ve 20 městech po celé zemi. Najdete v nich dlouhodobě nejrozsáhlejší knihy na českém trhu, ale rozhodně jde o víc než jen o knihy. Najdete zde také spoustu mluvené řeči a hudby, dárky a hračky a stolní a karetní hry, psací potřeby a sběratelské předměty.

Hodnotit
4.5 / 435 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!