slevove.org
Domů Obchody Lookfantastic Sleva

Lookfantastic Slevové Kupóny Květen 2022

Níže najdete nejnovější Lookfantastic Slevové a Kupóny

Využijte aktuální Lookfantastic slevové kódy a kupóny, aby byl Váš nákup co nejvýhodnější. Vyzkoušejte skvělý zákaznický servis na lookfantastic.com a ušetřete se slevovými kódy. Vaše přání, naše ruce.

  • Kupóny
  • Slevy

FAQ for Lookfantastic

Lookfantastic nabízí dopravu zdarma?

Lookfantastic poskytuje služby distribuce nákladu po celém světě. Při objednávce nad 75,00 GBP zasílají své produkty do České republiky zdarma. Obvykle je dodací lhůta jejich zboží 2-4 dny, pokud objednávka nepřesáhne £75, je tak potřeba zaplatit £4.99 sami. Potřebují pouze objednávky vyšší než 25 GBP pro dopravu zdarma ve Spojeném království.

Lookfantastic nabízí studentské slevy?

Lookfantastic nabízí studentské slevy a stačí si vytvořit účet se svou studentskou e-mailovou adresou. Po registraci navštivte jejich domovskou stránku a získejte přístup ke svému exkluzivnímu studentskému slevovému kódu pro slevu až 30 %. Věnujte zvýšenou pozornost své e-mailové schránce a ušetřete další poplatky výhradně pro jejich studenty. Sleva platí dlouhodobě.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Lookfantastic?

Lookfantastic doporučuje zákazníkům, aby se přihlásili k odběru e-mailové registrace a užili si 15% slevu na první objednávku a také můžete jako první zažít jejich výprodeje krásy. Můžete také poprvé znát jejich exkluzivní nabídky, slevy a informace o dárcích a exkluzivní informace o vydání značky prostřednictvím e-mailů. Nebudou vás obtěžovat každý den.

Lookfantastic má odměnu za doporučení přátelům?

Lookfantastic je odměněn za představení nových přátel, aby zde tak mohli nakupovat. Pokaždé, když doporučíte nového přítele, získáte odměnu 5 liber a pokaždé, když váš přítel utratí až 45 liber, dostanete tajemný dárek v hodnotě 28 liber. Můžete také získávat body, zatímco on dostává dárky zdarma. Přihlaste se ke svému účtu, získejte svůj jedinečný doporučující kód nebo odkaz a sdílejte jej se svými přáteli.

O Lookfantastic

Lookfantastic Jako přední evropský online prémiový kosmetický prodejce jsou tou nejlepší destinací pro všechny vaše kosmetické potřeby. Přepravují více než 22 000 produktů a doručují zdarma do více než 200 zemí a regionů. Stali se preferovaným online partnerem mnoha předních značek. Na místě mají více než 660 vysoce kvalitních portfolií značek. S bezkonkurenční technologií a špičkovým týmem odborníků vytvořili více než 30 lokalizovaných stránek ve více jazycích. Neustále se také přizpůsobují a vítají nové trendy v oboru. Existuje více čistých, veganských a organických kosmetických značek než kdy předtím, které zahrnují péči o pleť a vlasy a tělo.

Hodnotit
4.1 / 434 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!