slevove.org
Domů Obchody Kreativní Svět Sleva

Kreativní Svět Slevové Kupóny Leden 2022

Níže najdete nejnovější Kreativní Svět Slevové a Kupóny

Využijte aktuální Kreativní Svět slevové kódy a kupóny, aby byl Váš nákup co nejvýhodnější. Vyzkoušejte skvělý zákaznický servis na kreativnisvet.cz a ušetřete se slevovými kódy. Vaše přání, naše ruce.

  • Kupóny
  • Slevy
  • Doprava Zdarma

FAQ for Kreativní Svět

Jak mi dodá zboží Kreativní Svět?

Kreativní Svět zasílá klasické zásilky prostřednictvím exkluzivních nákupů přepravní společnosti GLS v jejich e-shopu. Jejich přepravní společnost vám zboží doručí do jednoho pracovního dne. Kurýr Vám předem zavolá, aby Vás informoval o stavu doručení a zboží se pokusí doručit vícekrát, celkem 3x. Jejich poštovné v ČR je 89 korun a poštovné na Slovensko 5 eur.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Kreativní Svět?

Kreativní Svět vás uvítá, když se přihlásíte k odběru jeho e-mailů, když uvidí, že u něj nakupujete poprvé. Jako dárek k prvnímu nákupu zboží v hodnotě nad 499 Kč můžete využít slevu 50 Kč a tato sleva se vztahuje na nezlevněné zboží. Dostanete také spoustu novinek z kreativního světa a informací o událostech a aktualizacích produktů.

Jaké platební metody přijímá Kreativní Svět?

Kreativní Svět přijímá platbu na dobírku a svou objednávku můžete zaplatit pouze kurýrem nebo při odeslání. Platbu na dobírku je možné provést v hotovosti nebo platební kartou. Na dobírku je možné doručit na Slovensko. Přijímají také online platební karty a online platbu Gopay a částku lze rychle získat. Přijímají také bankovní převody a uchovávají je v Raiffeisen Bank.

Kreativní Svět má dárkovou kartu?

Kreativní Svět poskytuje službu dárkových karet, aby si zákazníci mohli vybrat dárky, aniž by věděli a tak co velmi koupit. Mají různé ceny dárkových karet 200 korun, 500 korun a 1000 korun a 2000 korun a 5000 korun. Můžete si vybrat doručovací adresu a co chcete napsat a oni to předají příjemci.

O Kreativní Svět

Cílem společnosti Kreativní Svět je pomáhat lidem vytvářet a rozvíjet jejich výtvory. Kreativní Svět produkt je společnost, která pomáhá lidem získat produkty a inspiraci k vlastní tvorbě. Jejich společnost byla založena tak v roce 2009. V prvních 6 letech se profilovala především jako výhradní distributor FIMO materiálů v ČR a SR. Jejich agenturních značek je více než desítka a jsou partnery značek MOTIP-DUPLI a STANDARDGRAPH. V jejich prodejně najdete téměř 10 000 položek a další položky postupně prodávají. Jsou rodinnou firmou a jejich práce je zároveň jejich koníčkem.

Hodnotit
3.1 / 111 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!