slevove.org
Domů Obchody Ketodiet Sleva

Ketodiet Slevové Kupóny Listopad 2021

Níže najdete nejnovější Ketodiet Slevové a Kupóny

Kdykoliv se chystáte na nákup v slevove.org, najděte platné Ketodiet slevové kupóny na slevove.org jako první. Všechny tyto kupóny jsou publikovány po ověření, takže je můžete přímo vykoupit za velké úspory.

  • Kupóny
  • Slevové Kódy
  • Slevy
  • Black Friday

FAQ for Ketodiet

Ketodiet nabízí dopravu zdarma?

Ketodiet samozřejmě akceptujeme bezplatnou dodávku ketogenních potravin na místo určení zákazníka a stačí utratit více než 1499 korun v jednorázové objednávce. Doručují Vám prostřednictvím České pošty a PPL a balík Vám dorazí na Vámi zvolenou adresu obvykle do 1-2 pracovních dnů. Kurýr zpravidla předem zavolá nebo pošle SMS. Může být také uložen na místě uložení.

Ketodiet má odměnu za doporučení přátelům?

Ketodiet vám poskytuje příležitost odměňovat, pokud jeho společnost doporučíte svým přátelům. Po konzumaci v jejich společnosti se můžete předem zaregistrovat a poté získáte svůj exkluzivní odkaz. Pokud zákazníci, kteří nakoupí prostřednictvím tohoto odkazu, můžete získat odměnu až 25 % z částky jejich objednávky. Své kvalitní taky zboží dostanou i vaši přátelé.

Jaké platební metody přijímá Ketodiet?

Ketodiet nejprve přijměte dobírku a po obdržení balíku zaplatíte za zboží a servisní poplatek 49 SEK. Můžete také přejet kartou online nebo převést peníze na jejich určený bankovní účet. Zároveň akceptují i ​​kartu výhod Edenred-Ticket Restaurant a Up eStravenka, které vám pomohou dokončit platbu objednávky. U následujících způsobů platby nejsou účtovány žádné další poplatky za služby.

Jaké propagační akce má Ketodiet?

Ketodiet má právě teď mnoho nabídek. Obecně mají propagační oblast věnovanou prodeji zlevněného zboží a slevy se pohybují od 10 % do 60 %. Slaví 10 narozeniny ketózy, takže každých deset objednávek zaplacených desátým zákazníkem bude zdarma. A když nakupujete, dají vám skvělé dárky. Jejich slevové produkty mají širokou škálu proteinových potravin a nápojů.

O Ketodiet

Ketodiet je ryze česká značka založená v roce 2011. Ketodiet vznikla původně z náhlého popudu a obrovské osobní touhy zhubnout, za léta své existence se stala oblíbeným a vyhledávaným pomocníkem na cestě ke zdravějšímu a štíhlejšímu tělu. Svým zákazníkům poskytují nejen prvotřídní proteinové nápoje a tak pokrmy vyrobené přímo z kvalitních surovin v České republice, ale také poskytují nejvyšší míru podpory při dietních plánech a také odborné výživové poradenství. Ví, že hubnutí není snadné a tak se vám snaží boj s kily navíc co nejvíce zpříjemnit.

Hodnotit
3.1 / 577 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!