slevove.org
Domů Obchody Jysk Sleva

Jysk Slevové Kupóny Leden 2022

Níže najdete nejnovější Jysk Slevové a Kupóny

Vítejte v slevove.org pro aktuální Jysk slevové kódy. Pomůžeme vám uložit vaši objednávku na jysk.cz s našimi nejlepšími Jysk slevovými kupóny. Proč platit plnou cenu, když je velká změna získat Jysk slevy?

  • Kupóny
  • Slevy

FAQ for Jysk

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Jysk?

Jysk zákazníkům, kteří se přihlásili k odběru newsletteru a tak budou nové letáky a informace o soutěžích a novinkách, inspirace a nabídky zasílány přímo do vaší e-mailové schránky. Každý měsíc vylosují z odběratelů newsletteru 1 výherce, který získá platnou dárkovou kartu v hodnotě 3 000 Kč. Z odběru e-mailů se můžete kdykoli odhlásit.

Jaké platební metody přijímá Jysk?

K bezhotovostním platbám s PayU můžete použít následující karty. Jysk Online platební značky, které přijímá a jsou Visa a Visa Electronic, MasterCard a MasterCard Electronic Cards, Alipay a Diners Club a Discovery. A také přijímají předem bankovní převod a tak za tyto dvě online platby se neplatí tak žádný servisní poplatek.

Jysk má dárkovou kartu?

Dárková karta Jysk umožňuje zákazníkům nastavit si vlastní částku až do 20 000 korun a 800 eur. Dárkové karty lze použít pouze k platbě před dokončením objednávky. Hodnotu dárkové karty lze použít pouze k úhradě zboží u nich zakoupeného. Zůstatek na dárkové kartě se neúročí. Platnost dárkového poukazu je 5 let od data zakoupení.

Jysk nabízí párování cen?

Jysk má své tak vlastní jedinečné výhody, které zajišťují, že zákazníkům vždy poskytuje nejnižší cenu. Odpovídají cenám všech stejných produktů. Pokud jinde uvidíte stejný produkt prodávaný za nižší cenu, vynahradí vám to a tak po kontrole vystaví kupony. Nižší cena, kterou si přejete volat a musí být platná v době žádosti.

O Jysk

Jysk nabízí skvělé skandinávské nabídky pro každého ve spánku a životě. Jedná se o mezinárodní společnost se skandinávským původem, která prodává veškeré výrobky pro domácnost. Tento dánský obchodník je ve své rodné zemi známý tím, že vždy přináší obrovské nabídky v oblasti spánku a života. První zahraniční obchod otevřeli v sousedním Německu v roce 1984. Vždy mohou dělat věci o něco lépe a větší, aby i v budoucnu mohli svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší nabídky. Umožňují zákazníkům kvalitní prostředí na spaní.

Hodnotit
3.3 / 148 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!