slevove.org
Domů Obchody Intimity.cz Sleva

Intimity.cz Slevové Kupóny Prosinec 2021

Níže najdete nejnovější Intimity.cz Slevové a Kupóny

Kdykoliv se chystáte na nákup v slevove.org, najděte platné Intimity.cz slevové kupóny na slevove.org jako první. Všechny tyto kupóny jsou publikovány po ověření, takže je můžete přímo vykoupit za velké úspory.

  • Kupóny
  • Slevy
  • Doprava Zdarma

FAQ for Intimity.cz

Intimity.cz nabízí dopravu zdarma?

Intimity.cz poskytuje dopravu zdarma pouze pro objednávky v České republice. Abyste měli dopravu zdarma, stačí navýšit hodnotu objednávky na 1 499 Kč. Doručí Vám následující pracovní den prostřednictvím České pošty a ppl. Zboží si můžete vyzvednout i sami do jejich kamenné prodejny a nemusíte platit poštovné. U ostatních objednávek si musíte zaplatit poštovné sami.

Jaké platební metody přijímá Intimity.cz?

Intimity.cz poskytuje zákazníkům tři různé platební podmínky, ze kterých si mohou vybrat. Platit hotově i platební kartou můžete přímo na prodejně v Praze 1 a nic navíc. Platit můžete i bankovním převodem a není zde žádný manipulační poplatek. Můžete si také zvolit platbu na dobírku a doplatek 40 Kč za službu přepravci.

Jaké propagační akce má Intimity.cz?

Všechny Intimity.cz speciální nabídky jsou zlevněné položky, které si můžete vybrat. Můžete si v něm vybrat vhodné dámské erotické hračky i pánské jet cupy a sexy spodní prádlo. A jejich diskontní ceny se pohybují od 20 % do 60 %. Můžete si vybrat jakýkoli sexuální produkt, který vám nejlépe vyhovuje a kvalita je velmi dobrá.

O Intimity.cz

Intimity.cz cílem je změnit v české společnosti vnímání pornografických pomůcek. Poskytnou pouze produkty, které se liší kvalitou a vizí a zajistí, že se budou prodávat tam, kde je dnes nikdo nečeká. Jsou stylové a inovativní a zábavné. Díky vysoce kvalitnímu řemeslnému zpracování a nejkvalitnějším materiálům vám poskytnou skutečně nevšední sexuální zážitek. Jejich produkty se staly nejoblíbenějšími a nejprodávanějšími produkty pro muže v Japonsku a jejich obliba rychle roste po celém světě. Stále pracují na navrhování a vývoji luxusních a tak elegantních produktů, které přinášejí smyslové potěšení.

Hodnotit
4.2 / 724 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!