slevove.org
Domů Obchody Gourmetkava Sleva

Gourmetkava Slevové Kupóny Leden 2022

Níže najdete nejnovější Gourmetkava Slevové a Kupóny

Využijte aktuální Gourmetkava slevové kódy a kupóny, aby byl Váš nákup co nejvýhodnější. Vyzkoušejte skvělý zákaznický servis na gourmetkava.cz a ušetřete se slevovými kódy. Vaše přání, naše ruce.

  • Kupóny
  • Slevové Kódy
  • Slevy
  • Doprava Zdarma

FAQ for Gourmetkava

Gourmetkava nabízí dopravu zdarma?

Gourmetkava nabízí dopravu zdarma a to především do České republiky a na Slovensko a do Maďarska, ale může doručit i do celé Evropské unie a dokonce i na Ukrajinu a do Ruska. Jejich podmínkou dopravy zdarma je, že vaše jednorázová objednávka nad 2000 Kč je zdarma. Poskytují vám doručení v reálném čase prostřednictvím GLS a ppl express.

Gourmetkava má odměnu za doporučení přátelům?

Gourmetkava je jedním z největších online obchodů s kávou a kávovým příslušenstvím v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Můžete také najít velké množství levných kávových doplňků. Doporučení svým přátelům je proto velmi dobrou volbou a tak můžete získat 7% odměny z objednávky. Jejich sortiment je velmi široký a uspokojí každého zákazníka včetně vašich přátel.

Jaké platební metody přijímá Gourmetkava?

Gourmetkava nabízí zákazníkům možnost platit v českých korunách, eurech a maďarských forintech. Přijímají platby kreditní kartou a platbu obdrží okamžitě, takže objednávky jsou expedovány rychleji. Platit můžete i bankovním převodem na jejich účet. Nebo si zvolíte obvyklou dobírku a zaplatíte navíc 40 SEK servisní poplatek. Můžete si také zajít do jejich obchodu pro hotovost nebo kreditní kartu.

Gourmetkava má záruční servis?

Gourmetkava samozřejmě poskytuje zákazníkům záruční servis a veškeré produkty vybavuje reklamací zboží v zákonné lhůtě 2 let. Káva v jejich obchodě je té nejvyšší kvality, která zaručí vaši chuť. U nich je reklamací nejméně, ale samozřejmě nelze vyloučit ani výrobní vady a moc s nimi nenadělají. Rádi vám poskytnou údržbu a poprodejní servis.

O Gourmetkava

Gourmetkava je společnost, která prodává kávu a kávovary z České republiky. Mají profesionální kávovary a zásobníky na kávu, mlýnky na kávu a příslušenství atd. Nejznámější je jejich čerstvá zrnková káva. Aby mohli svým zákazníkům zajistit čerstvou kávu, bude se pražit podle velikosti poptávky a to jednou týdně! Kávu nebudou skladovat, aby nedošlo ke zhoršení její kvality. Rozhodli se pro jednoduchou verzi s levným a jednoduchým, ale elegantním černým obalem a elegantním štítkem. Veškerá jejich káva je 100% Arabica. Jejich káva se praží taky v České republice.

Hodnotit
4.6 / 102 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!