slevove.org
Domů Obchody Flixbus Sleva

Flixbus Slevové Kupóny Prosinec 2021

Níže najdete nejnovější Flixbus Slevové a Kupóny

V slevove.org, můžete najít nejlepší Flixbus produkty s levnou cenou s Flixbus slevové kódy a kupóny. Sbíráme Flixbus slevové kupóny každý den, abychom se ujistili, že nikdy nezmeškáte dobrou šanci získat úžasné slevy pokaždé, když si koupíte v flixbus.cz.

  • Kupóny
  • Slevové Kódy
  • Slevy

FAQ for Flixbus

Mohu zrušit produkt Flixbus?

Flixbus vám umožňuje zrušit původní itinerář, pokud jste ještě necestovali. Po odečtení storno poplatku obdržíte voucher ve stejné hodnotě jako rezervace. Storno poplatek se objeví v dalším kroku. Voucher můžete použít k rezervaci nové letenky v jejich online rezervačním systému. Pokud vaši cestu automaticky zruší, nebude vám nic účtováno. Musíte vyplnit své číslo.

Flixbus nabízí stahování aplikací?

Použijte jejich aplikaci ke snadnějšímu cestování. Aplikaci obchodníka Flixbus lze zdarma stáhnout v Google App Store a Apple App Store. Pak můžete cestovat autobusem bez dlouhého čekání. Na telefonu se můžete snadno a spokojeně usmívat a s klidem si zarezervovat další cestu. Pouze v aplikaci najdete jejich bláznivé speciální akce a exkluzivní kupóny!

Jaké platební metody přijímá Flixbus?

Flixbus je internetový obchod, a proto přijímá online platby pouze od zákazníků na jejich mobilních telefonech. Bez manipulačních poplatků si můžete vybrat známou platební kartu, kterou nejčastěji používáte k online platbám. Vaše platba je také bezpečná a rychlá na účet. Jejich značky kreditních karet se stále rozšiřují. A otevírají se i další platební metody.

Flixbus má dárkovou kartu?

Jsou mezi vašimi blízkými nadšení cestovatelé, kteří považují cestovní poukazy za ideální dárky? Jste na správném místě, díky jejich dálkovým autobusům je velmi pohodlné cestovat do mnoha evropských zemí. Flixbus nabízí dárkové poukazy v hodnotě 10, 25 nebo 40 eur. Stačí si vybrat požadovanou hodnotu voucheru, zaplatit online v jejich fanshopu a oni vám voucher pošlou e-mailem. Uplatnění kuponů je velmi jednoduché.

O Flixbus

Flixbus je mladý poskytovatel služeb mobility, který od roku 2013 mění způsob, jakým miliony lidí cestují taky po Evropě. Díky unikátní kombinaci technologických startupů, internetových společností a klasických operátorů dokázali během krátké doby vybudovat největší evropskou síť dálkových autobusů. Díky jednoduchým rezervačním metodám a zvyšujícím se slevám každý den poskytují milionům cestujících příležitost prozkoumat svět za velmi málo peněz. Zelené autobusy přitom splňují nejvyšší požadavky v oblasti bezpečnosti a ekologie a proto představují udržitelnou a tak pohodlnou alternativu k osobní dopravě. Poskytují zákazníkům nejvyšší míru komfortu.

Hodnotit
4.6 / 142 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!