slevove.org
Domů Obchody Exasoft Sleva

Exasoft Slevové Kupóny Leden 2022

Níže najdete nejnovější Exasoft Slevové a Kupóny

Hledáte aktuální Exasoft slevové kupóny? Pak jste na správném místě. V slevove.org, můžete najít nejlepší Exasoft slevové kódy, které mohou být použity pro vaše puchase v exasoft.cz. Nakupujte s Exasoft a uložte s slevove.org.

  • Kupóny
  • Slevy
  • Doprava Zdarma

FAQ for Exasoft

Exasoft nabízí dopravu zdarma?

Exasoft poskytuje dopravu zdarma pro většinu produktů nad 2 500 Kč. Výjimkou jsou produkty s cenovkami, ty kladou důraz na nejnižší cenu, nemohou tedy dotovat dopravu. Pokud nepřesáhne 2500 Kč, je třeba zvolit způsob dopravy a tak zaplatit odpovídající poštovné. Jejich doprava zdarma nezahrnuje Slovensko a je omezena na Českou republiku.

Jaké platební metody přijímá Exasoft?

Exasoft nabízí různé možnosti, jak zaplatit za zboží z jejich e-shopu a přímo si vybrat to, které vám nejvíce vyhovuje. Platba na dobírku je mezi zákazníky velmi oblíbená platební metoda. Dobírku lze skutečně použít na všechny druhy dopravy a příplatek je 43 Kč. Při osobním odběru zboží na jejich prodejně můžete zboží zaplatit hotově nebo platební kartou.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Exasoft?

Členská karta Exasoft vám může poskytnout 3% slevu na nákupy produktů a 11% slevu na služby. Jejich členskou kartu můžete použít k nákupu v online a fyzických obchodech. Jejich věrnostní program členských karet je největší svého druhu v České republice a na Slovensku. Držitelé těchto karet mohou využít více než 10 000 prodejních míst. Slevy se pohybují až do výše 30 % a více.

Exasoft nabízí dárky zdarma?

Exasoft poskytuje některé bezplatné dárky pro zákazníky a pouze některé produkty. Jejich počítač HP 480g vám po nákupu dá zdarma dárek v hodnotě 269 korun. Jejich televize také přijde s obrovským dárkem zdarma v hodnotě 1 437 korun. Někdy se může stát, že Ježíšek dárek nedostane. Snaží se to ale poslat každému, kdo splní podmínky.

O Exasoft

Exasoft je ryze česká společnost, která tak působí na trhu od roku 2004. Jedná se o lokální prodejce počítačů a poskytovatele služeb a jejich znalost ostravsko-karvinského regionálního trhu a úzká spolupráce s dalšími prodejci IT a energetiky vedly k mnoha akvizicím. Zabývají se především prodejem elektronických produktů a chytrých produktů. Aby mohli zákazníkům nabídnout širší sortiment, který lze okamžitě získat, tak otevřeli v témže roce výkupní místo v Calvině, aby využili potenciál svého centrálního skladu. Zákazníci tak mohou nakupovat tisíce produktů najednou.

Hodnotit
4.1 / 352 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!