slevove.org
Domů Obchody Ewena Sleva

Ewena Slevové Kupóny Květen 2022

Níže najdete nejnovější Ewena Slevové a Kupóny

Vítejte v slevove.org pro aktuální Ewena slevové kódy. Pomůžeme vám uložit vaši objednávku na ewena.cz s našimi nejlepšími Ewena slevovými kupóny. Proč platit plnou cenu, když je velká změna získat Ewena slevy?

  • Kupóny
  • Slevy

FAQ for Ewena

Ewena nabízí dopravu zdarma?

Ewena nabízí dopravu zdarma a dopravu zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč. Jsou zasílány online prostřednictvím České pošty a ppl nebo mohou být doručeny i do pobočkové zásilkové sítě. U objednávek, které nepřekročí 1000 korun, bude účtováno poštovné ve výši 39-69 korun. Zboží doručí na určené místo obvykle do 2-5 pracovních dnů po obdržení objednávky.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Ewena?

Ewena zákazníci, kteří se aktivně přihlásí k odběru newsletteru a mohou využít slevu 50 Kč na svůj první nákup. Můžete si také užít jejich nejnovější informace o slevách a nové informace hned napoprvé. Jejich aktivity jsou zasílány přímo vám prostřednictvím e-mailu, takže můžete ušetřit čas na kontrolu. Z odběru e-mailů se také můžete tak kdykoli odhlásit.

Jaké platební metody přijímá Ewena?

Můžete si vybrat z různých způsobů platby a včetně platby kreditní kartou. Ewena ​přijímá dobírku a dopravci bude účtovat poplatek za službu ve výši 35 Kč. Přijímají také platbu předem bankovním převodem, platí online při objednávce nebo platí předem bankovním převodem a mají slevu 10 Kč. Můžete si vybrat libovolnou platbu.

Jaké propagační akce má Ewena?

Ewena má nejen akční slevy na příslušenství, ale také slevy na své drobné předměty a nástroje. Jejich náramky a náušnice jsou obvykle zlevněné mezi 12 % a 43 %. Jejich retro peněženky a řetízky mají také maximální slevu 45 procent. Můžete si také vybrat doplňky a doplňky, které potřebujete k oblékání.

O Ewena

Ewena je společnost, která prodává doplňky a zaměřuje se na přinášení krásy zákazníkům. Mají přívěsky a doplňky, jako jsou náramky a taky náušnice, které rozzáří celé vaše tělo. Abyste se vždy mohli těšit z nových a zajímavých věcí, snaží se vás každý den překvapovat novými věcmi. Mají různé materiály, jako jsou prsteny z chirurgické oceli, stříbrné prsteny a měděné prsteny a dokonce i diamantové šperky. Všechny jejich šperky mají perfektní balení a velikost prstenu si můžete vybrat podle milimetrového průměru v jejich nabídce.

Hodnotit
3.8 / 418 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!