slevove.org
Domů Obchody Dm Drogerie Sleva

Dm Drogerie Slevové Kupóny Květen 2022

Níže najdete nejnovější Dm Drogerie Slevové a Kupóny

Využijte aktuální Dm Drogerie slevové kódy a kupóny, aby byl Váš nákup co nejvýhodnější. Vyzkoušejte skvělý zákaznický servis na dm.cz a ušetřete se slevovými kódy. Vaše přání, naše ruce.

  • Kupóny
  • Slevy

FAQ for Dm Drogerie

Dm Drogerie nabízí dopravu zdarma?

Dm Drogerie si účtuje 49 Kč za dopravu za balíček. Možné je ale i poštovné zdarma, pokud pokaždé nakoupíte nad 1 290 Kč, je doprava zdarma. Pokud Vaše objednávka přesáhne stanovenou hmotnost a objem jednoho balíku, bude objednávka rozdělena do dalšího nebo dalšího balíku. Za druhý a každý další balíček bude účtováno také poštovné 49 Kč.

Jaké platební metody přijímá Dm Drogerie?

Dm Drogerie přijímá vaši online platbu. Platit můžete známými online značkami, jako jsou Visa a Maestro a MasterCard. Můžete také používat Apple Pay a Google Pay a neplatí se žádný manipulační poplatek ani bezpečná platba. Můžete také provést bankovní převod předem a peníze dorazí přibližně za 1-2 pracovní dny. To jsou všechny způsoby platby.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Dm Drogerie?

Členskou kosmetickou kartu Dm Drogerie lze zaregistrovat přímo. Jejich členská karta je založena na bodovém systému a za každou utracenou 1 korunu se sčítá jeden bod. Své nasbírané body můžete použít k uplatnění kuponů. Jejich body se vám vždy uloží na váš členský účet a můžete je kdykoli použít. Členské karty lze používat pouze ve fyzických obchodech.

O Dm Drogerie

Dm Drogerie je internetová lékárna z České republiky. Seženete zde dekorativní kosmetiku z celého světa. V internetových lékárnách najdete vše: od kosmetiky pro všechny typy pleti až po řasenky a další kosmetiku na oči, rty a laky na nehty různých odstínů. Nechybí ani praktické make-up příslušenství, jako jsou štětce na make-up. Na své si zde přijdou i milovníci přírodní dekorativní kosmetiky. Poskytují vlasovou kosmetiku vhodnou pro všechny typy vlasů a střihy. Sortiment zahrnuje prémiovou péči v podobě šamponů, balzámů a masek, ale najdete zde i profesionální barvy na vlasy a stylingové přípravky.

Hodnotit
3.0 / 86 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!