slevove.org
Domů Obchody Candy Store Sleva

Candy Store Slevové Kupóny Leden 2022

Níže najdete nejnovější Candy Store Slevové a Kupóny

Kdykoliv se chystáte na nákup v slevove.org, najděte platné Candy Store slevové kupóny na slevove.org jako první. Všechny tyto kupóny jsou publikovány po ověření, takže je můžete přímo vykoupit za velké úspory.

  • Kupóny
  • Slevy

FAQ for Candy Store

Candy Store nabízí dopravu zdarma?

Candy Store poskytuje dopravu zdarma do jakéhokoli regionu v České republice. Stačí, aby byla částka objednávky vyšší než 1499 korun a již nemusíte platit žádné poštovné. U objednávek do hmotnosti 5 kg můžete zvolit vyzvednutí zboží na některé z poboček loděnic v ČR a SR. Mražené produkty mohou vyzvednout nebo doručit pouze jejich řidiči v Praze.

Jaké platební metody přijímá Candy Store?

Candy Store přijímá na dobírku v ČR a účtuje si servisní poplatek 25 korun. Přijímají také online platbu PayPal a účtují si poplatek za službu 15 korun. Ostatní si neúčtují žádné poplatky za platbu bankovním převodem a online platbou, nebo jdete přímo do jejich prodejny zaplatit v hotovosti. Přijímají různé způsoby platby online.

Candy Store má dárkovou kartu?

Candy Store chápe, že každý má jiný vkus a proto nabízí dárkové karty těm, kteří chtějí darovat v poslední době. Můžete přímo zakoupit dárkové karty a nechat ho vybrat si své oblíbené občerstvení a nápoje k uspokojení svého žaludku. Jejich dárkové karty jsou k dispozici ve třech různých variantách: 1 000 korun a 250 korun a 500 korun.

Jaké propagační akce má Candy Store?

Candy Store mnoho jeho jídel a nápojů je zlevněno. Jejich bramborové lupínky mají akci buy one get one free a Cola má také akci buy two get one free. Jejich slevy se pohybují od 5 % do 30 %. Mnoho produktů se prodává jako svačinové balíčky a lze je zákazníkům prodávat za nižší cenu.

O Candy Store

Candy Store cílem je poskytovat zákazníkům, kteří mají rádi americké a britské nebo japonské speciality, různé produkty, které jinde v České republice nejsou tak dostupné. Díky rozsáhlé síti zahraničních dodavatelů nabízí stovky unikátních produktů ze Spojených států a Velké Británie a Německa a Japonska, Jižní Koreje a Kanady – ať už se jedná o různé sladkosti i slané pochutiny, cereálie a desítky exotických piv. Nebo více než sto nealkoholických nápojů a energetických nápojů. Všechny dobré věci se dají koupit v jejich kamenné prodejně a prodejně elektroniky zde.

Hodnotit
4.7 / 664 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!