slevove.org
Domů Obchody Asos Sleva

Asos Slevové Kupóny Leden 2022

Níže najdete nejnovější Asos Slevové a Kupóny

Využijte aktuální Asos slevové kódy a kupóny, aby byl Váš nákup co nejvýhodnější. Vyzkoušejte skvělý zákaznický servis na asos.com a ušetřete se slevovými kódy. Vaše přání, naše ruce.

  • Kupóny
  • Slevové Kódy
  • Slevy
  • Doprava Zdarma

FAQ for Asos

Asos nabízí dopravu zdarma?

Asos poskytuje dopravu zdarma a tak vyžaduje pouze, aby částka vaší objednávky přesáhla 42 eur. Většinu produktů jsou schopni zákazníkům dodat do následujícího pracovního dne a všechny jsou přepravovány standardním expresním kurýrem. Za objednávky, které nesplňují požadavky na výjimku, si musí účtovat kurýrní poplatek ve výši 4 eur. A je to profesionální doručovací služba.

Asos nabízí stahování aplikací?

Asos použijte aplikaci pro iOS a Android a strčte si více než 850 značek přímo do kapsy. Mezi výhody patří exkluzivní slevy pouze na aplikace, upozornění na doplnění a jednodušší a rychlejší platební metody. Kromě toho můžete vytvářet nástěnky ke sdílení a posílat svůj seznam přání svým přátelům nebo použít Style Match k vyhledávání oblečení z fotografií.

Jaké platební metody přijímá Asos?

Kromě Apple Pay a Klarna můžete k platbě za objednávku použít kteroukoli z níže uvedených platebních metod. Asos přijímá online platby, jako jsou Visa a MasterCard a Maestro a Visa electron a American Express, PayPal a delta a Google Pay, bez jakýchkoli manipulačních poplatků. Všichni držitelé kreditních a debetních karet musí být ověřeni a autorizováni jimi a vydavatelem karty.

Asos má dárkovou kartu?

Asos dárkový certifikát je nejjednodušší způsob, jak vyhrát dárky. Stačí si vybrat design a dobít množstvím dle vlastního výběru, zadat zprávu a oni ji v den, který si zvolíte, vloží přímo do schránky šťastlivce. Mají dárkové karty s různými cenovými body 20 eur a 30 eur, 50 eur a 100 eur a 4 různé barevné obaly, ze kterých si můžete vybrat.

O Asos

Asos je světově uznávaná oděvní značka. Věří ve svět, kde můžete být zcela svobodní a mít svůj vlastní úsudek. Existují proto, aby vám dodaly sebevědomí být tím, kým chcete být. Jejich značku vytvořil jejich londýnský designový tým s cílem přinášet vám nejčerstvější oblečení a boty, doplňky a dárky. Jejich plánování značky z nich vybere to nejlepší a poskytne vám nejrozmanitější, nejúžasnější a nejexkluzivnější produkty a nejlepší spolupráci. Mají také speciální kolekce navržené pro ty nejpamátnější okamžiky ve vašem životě, takže se můžete objevit a vyniknout v příležitostném outfitu, který je stejně jedinečný jako ten váš.

Hodnotit
3.3 / 298 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!