slevove.org
Domů Obchody Applemix Sleva

Applemix Slevové Kupóny Leden 2022

Níže najdete nejnovější Applemix Slevové a Kupóny

Vítejte v slevove.org pro aktuální Applemix slevové kódy. Pomůžeme vám uložit vaši objednávku na applemix.cz s našimi nejlepšími Applemix slevovými kupóny. Proč platit plnou cenu, když je velká změna získat Applemix slevy?

  • Kupóny
  • Slevové Kódy
  • Slevy
  • Doprava Zdarma

FAQ for Applemix

Applemix nabízí dopravu zdarma?

Bezplatná doprava Applemix začíná od částky objednávky vyšší než 699 korun. Přepravní společnost PPL přepraví zboží po celé ČR do 24 hodin. Zboží vám bude doručeno obvykle tak následující pracovní den po odeslání objednávky a obvykle Vám přímo před doručením zavolá dopravce a tak domluví se s vámi na konkrétním čase.

Jaké platební metody přijímá Applemix?

Applemix přijímá platby v hotovosti nebo taky kreditní kartou, když si zákazníci jdou zboží vyzvednout přímo do jejich kamenné prodejny nebo skladu. Přijímají i na dobírku a je třeba uhradit příplatek za službu ve výši 50 Kč. Můžete také platit přímo online kreditní kartou nebo bankovním převodem na jejich určený účet.

Applemix má dárkovou kartu?

Dárková karta Applemix je v elektronickém formátu a má 3 různé cenové body. Mají tři možnosti 500 korun a 1 000 korun a 1 500 korun. Mnohé z jejich dárkových karet lze zakoupit a použít opakovaně. A můžete si přímo stáhnout dárkovou kartu a dát ji nebo ji použít přímo po nákupu.

Jaké propagační akce má Applemix?

Mnoho elektronických produktů Applemix bylo zlevněno a není problém s kvalitou. Jejich nabíjecí kabely a tvrzená skla a displeje a sluchátka mají slevy v různých stylech. Sleva se pohybuje od 15 % do 30 %. A můžete si vybrat model a styl, který se hodí tak k vašemu mobilnímu telefonu, a velikosti jejich reklamních produktů jsou také relativně kompletní.

O Applemix

Applemix je mladý a energický tým výrobců Apple, kteří spojují svůj zájem o zařízení Apple. Na trhu jsou od roku 2010, takže mají bohaté zkušenosti s prodejem příslušenství a opravami iPhone a iPad a Watch, AirPods a Mac zařízení. Jejich cílem je být nejrychlejším dodavatelem nejkvalitnějšího příslušenství pro zařízení Apple. Každý den rozšiřují svůj sortiment, aby prodávali všechny produkty vyrobené pro konkrétní modely zařízení značky Apple. Tyto produkty se snaží poskytovat veřejnosti za nízké ceny, aby mohli zažít stejné produkty, které na ně působí. Ke každému klientovi přistupují individuálně a vstřícně, znají jeho přání a zrealizují je do nejmenších detailů.

Hodnotit
4.2 / 403 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!