slevove.org
Domů Obchody Alza Sleva

Alza Slevové Kupóny Květen 2022

Níže najdete nejnovější Alza Slevové a Kupóny

Hledáte aktuální Alza slevové kupóny? Pak jste na správném místě. V slevove.org, můžete najít nejlepší Alza slevové kódy, které mohou být použity pro vaše puchase v alza.cz. Nakupujte s Alza a uložte s slevove.org.

  • Kupóny
  • Slevové Kódy
  • Slevy
  • Doprava Zdarma

FAQ for Alza

Alza nabízí dopravu zdarma?

Alza má dopravu zdarma pro každého zákazníka, který požádá o vaši objednávku nad 200 $. Samozřejmě nemusíte platit žádné poštovné, pokud se rozhodnete jet pro vyzvednutí přímo do jejich prodejny. Některé z jejich produktů pro virtuální desktopy také neúčtují poštovné, ale jsou zasílány přímo poštou a u fyzických produktů obvykle doručují do 2 dnů.

Alza má odměnu za doporučení přátelům?

Alza je v současnosti jednou z nejznámějších a nejdůvěryhodnějších značek na českém a slovenském trhu, proto je dobré doporučit nové přátele, aby zde nakupovali. Dostanete 5 % z vaší objednávky zpět jako odměnu za doporučení přítele. Pokud si někdo koupí notebook za 30 000 Kč a pak dostanete provizi až 600 Kč.

Alza nabízí stahování aplikací?

Alza si můžete tak zdarma stáhnout přímo z Apple Store a taky Google Store. Jednoduše si vyberete z jejich skladu v obchodě, objednáte a vyzvednete prostřednictvím aplikace. Získáte také 8procentní kupón na svůj první nákup v aplikaci. V jejich aplikaci je také mnoho nabídek her pro živé aktualizace. Jejich APP může nakupovat kdykoli.

Alza má dárkovou kartu?

Při výběru dárků pro své blízké a přátele se nebojte. Alza dárkové certifikáty potěší každého a mají na výběr z mnoha druhů. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou formou a také různými nominálními hodnotami, jako je 1000 a 2000 korun a 500 korun a 5000 korun. Vaši příbuzní a přátelé si mohou vybrat jakékoli vhodné produkty, které si koupí jako dárky.

O Alza

Alza je česká společnost a jeho vizí je propojovat svět obchodu, technologií a online tak, aby mohla i nadále vytvářet ty nejlepší nákupní příležitosti a zážitky pro své zákazníky a prostředí pro inovace a kreativitu pro své zaměstnance a poskytovat jim s nejlepším nástrojem. Podstatou jejich každodenní práce je zásadní posun v obchodování. Neúnavně pracují na zlepšení věcí a konečným cílem je představivost, ke které se nikdy nepřestanou přibližovat a objednávat a dodávat nápady. Chtějí být zdrojem inspirace pro globální byznys v 21 století.

Hodnotit
3.8 / 537 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!