slevove.org
Domů Obchody Slevový Kod About You

Slevový Kod About You➤ 16Sleva Květen 2022

Níže najdete nejnovější About You Slevové a Kupóny

U About You si můžete být jisti, že vždy najdete dobré Slevový Kupon. Výprodej About You vám dává možnost ušetřit až 45% na vašich položkách. Kromě toho můžete získat další Slevový Kod About You, které najdete zde na slevove.org.

  • Kupóny
  • Slevové Kódy
  • Slevy
  • Doprava Zdarma

FAQ for About You

About You nabízí dopravu zdarma?

About You nabízí dopravu zdarma všem. Náklady na dopravu a vrácení objednávky ponesou sami. Jejich poštovné je tedy zcela zdarma a spoustu zboží nakoupíte s jistotou. Dodací lhůta pro všechny jejich produkty skladem je 2-3 pracovní dny. Na vaši e-mailovou adresu vám zašlou potvrzení objednávky a fakturu. Tento e-mail obsahuje odkaz pro sledování vaší zásilky.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů About You?

Newsletter About You vás bude pravidelně informovat o aktuálním dění v jejich internetovém obchodě a novinkách z módního průmyslu. Pokud se přihlásíte k jejich bezplatnému newsletteru, tak obdržíte následující exkluzivní informace: podrobné představení nejnovějších produktů a trendů. Iniciativně vám budou posílat slevové kupony ve výši alespoň 10 % a taky různé akce.

About You má odměnu za doporučení přátelům?

About You věří, že móda není jen vaše vlastní, ale souvisí i s ostatními lidmi. Proto vřele doporučují, abyste jejich produkty představili svým přátelům. Vrátí vám tak 15 % z částky úspěšné objednávky. A můžete také získat zdarma dopravu a bezplatné služby vrácení produktů. Vaši přátelé také získají relativní slevy a kupóny.

Jaké platební metody přijímá About You?

About You je internetový obchod, jedná se tedy především o online platbu. Pro platbu si můžete vybrat následující značky kreditních karet Visa a Mastercard a Discover, Diners Club a PayPal a PayU. Přijímají i na dobírku v ČR a dalších regionech a je potřeba uhradit příplatek za službu dopravci. Aktuálně nenabízejí možnost platby na splátky.

O About You

About You je nejinspirativnější a nejosobnější módní internetový obchod z Evropy. Nyní jsou jednou z nejrychleji rostoucích e-commerce společností v Evropě a v roce 2018 se stali první unicorn společností v Hamburku. Jako módní a technologická společnost spolu s jejich silným týmem je jejich cílem digitalizovat klasickou nákupní cestu na chytrém telefonu vytvořením inspirativního a personalizovaného nákupního zážitku. Proto vytvořili tento web, který je nákupní destinací, kde lidé najdou módu, která skutečně odpovídá jejich osobnosti, od více než 2000 značek. Vždy se zaměřovali na personalizaci, inspiraci a mobilní nakupování a nyní jsou jedním z největších e-shopů s módou v Německu.

Hodnotit
4.2 / 462 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!