slevove.org
Domů Obchody 4Fstore Sleva

4Fstore Slevové Kupóny Květen 2022

Níže najdete nejnovější 4Fstore Slevové a Kupóny

Využijte aktuální 4Fstore slevové kódy a kupóny, aby byl Váš nákup co nejvýhodnější. Vyzkoušejte skvělý zákaznický servis na 4fstore.cz a ušetřete se slevovými kódy. Vaše přání, naše ruce.

  • Kupóny
  • Slevové Kódy
  • Slevy
  • Doprava Zdarma

FAQ for 4Fstore

4Fstore nabízí dopravu zdarma?

4Fstore již nebude účtovat extra poštovné u objednávek nad 999 korun. Poskytují vám profesionální doručení v reálném čase prostřednictvím DHL a tak za objednávky, které nedosahují 999 korun, účtují určité poštovné. Jejich náklady na dopravu závisí na hodnotě objednávky a zvoleném způsobu platby. Jejich poštovné se pohybuje jen kolem 49-59 korun.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů 4Fstore?

K odběru e-mailů 4Fstore se může přihlásit každý zákazník a ihned po úspěšném přihlášení můžete získat od něj bezplatný kupón. Můžete získat kupón v hodnotě 250 SEK a ihned jej uplatnit při další objednávce. Pro uplatnění této slevy musí být částka vaší objednávky vyšší než 1300 Kč. Doručení obvykle trvá pouze 4 pracovní dny.

Jaké platební metody přijímá 4Fstore?

4Fstore přijímá online platby prostřednictvím karet Visa a Visa Electron a MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro. Přijímají i dobírku a poplatek za objednávku zaplatíte kurýrovi po obdržení balíku. Pokud se platba objednávky nezdaří a vy platíte kartou, bude vám odpovídající částka vrácena přímo na kartový účet. Za jejich platební kartu se neplatí žádný příplatek.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich 4Fstore?

4Fstore nabízí mnoho slev a výhod pro registrované členy. Vaše objednávka je v okamžiku nákupu vždy o 5% levnější. Můžete rychle přistupovat k informacím o své objednávce a jejím stavu realizace a rychle za objednávku zaplatit z vlastního účtu. Můžete mít také samostatné zprávy o vrácení a reklamaci. Jejich členové mají další výhody, které na vás čekají.

O 4Fstore

4Fstore vášní je inspirovat lidi na celém světě, aby začali nové věci a místo aby přestali. Jsou značkou se špičkovým sportovním oblečením a budou vás vždy doprovázet a umožní vám užít si všechny aktivity. Jejich sportovní značka od roku 2008 spolupracuje s polským olympijským týmem. Každá jejich série je navržena týmem profesionálních sportovních designérů a techniků ve dvouletém procesu. Spolupracují s profesionály věnujícími se sportu a mohou tyto oděvy používat při tréninku a cestování a oficiálních akcích. Jsou vhodné nejen tak pro sportovce, ale pro každého.

Hodnotit
4.6 / 547 Hlasování

Přečtěte si o tipech na nakupování

slevove.org vám pomáhá shromažďovat informace o slevách v různých restauracích, módním oblečení, cestování, domácím životě atd. po celé České republice a světových internetových obchodech.

Dvě hlavní prodejní sezóny Singles Day a Black Friday se blíží. Poskytneme vám velké množství Sleva a Kupón. Použití Slevové uvedené na webové stránce vám určitě ušetří spoustu peněz. Plaťte prosím Pozornost!